Technológie
Naša klinika pracuje s modernými technológiami.
Moderné technológie v zubnom lekárstve, predstavujú výhody pre obe strany. Zubný lekár pracuje presnejšie a kvalitnejšie, pacientovi to prináša nižšiu bolestivosť a vyššiu kvalitu zákroku.
Smiley face
Zubné implantáty
Implantát je náhradou chýbajúceho koreňa zuba.
Predstavuje trvalé, dokonalé funkčné a estetické riešenie. Používa sa vtedy, keď prišlo ku strate celého zubu. Implantát má životnosť niekoľko desiatok rokov.
Implantat
Laser
Laserové technológie
Laser používaný v zubnom lekárstve je kompaktný diódový laser určený pre veľké množstvo indikácií v orálnej chirurgii, endodoncii alebo pri podpornej liečbe v parodontológii.
Laser
OZÓN
Ozon – zásadná redukcia baktérii
Ozón pomáha likvidovať baktérie, ktoré spôsobujú rozpad zubov, ochorenie ďasien a pomáha odstraňovať nepríjemný zápach v ústach. Popri zákrokoch v endodoncii, lečbe áft, či zápalových procesov je tak jeho využitie mnohostrannejšie
Ozon
KAMERA
Umožňuje nám zistiť okluzály alebo medzizubný kaz
So špičkovou intraorálnou kamerou zn. SOPROLIFE vidíme, to čo je bežnému oku neviditeľné. Táto unikátna intraorálna kamera dokáže odhaliť zubný kaz ešte vo fázach jeho rozvoja.
Smiley face
CT
CT Vám urobíme priamo na našej klinike
Digitálny výstup CT je pre zubného lekára úžasný v tom, že v ňom vidí nielen stav jednotlivých štruktúr čeľustí, ale ja dôležitých súvislostí medzi nimi.
Smiley face
Rontgen
Na RTG snímok nečakáte - zobrazí sa už o pár sekúnd
Digitálny zubný RTG znamená obrovský technologický posun - na RTG snímok nečakáte - zobrazí sa už o pár sekúnd po nasnímaní na monitore, na ktorom s ním môžeme elektronicky pracovať.
Smiley face
MIKROSKOP
Na našej klinike Vám umožníme byť ošetrený s mikroskopickou presnosťou.
Pre ešte presnejšie zákroky a úplnú kontrolu nad ošetrením sa chystáme investovať do špičkového stomatologického mikroskopu. Zväčšovaciu optiku, hlavne pri preparáciách na protetiku už používame niekoľko rokov.
Smiley face

KONTAKT

+ 421 900 000 000

dk@dentalnaklinika.sk

Pondelok - Piatok 7:30 - 14:30